Zawody o Puchar Powiatu Ostrowskiego

2mPodczas jesiennego pikniku radiowego w Niedźwiedziu, organizowanego przez klub SP3POW, rozegraliśmy zawody krótkofalarskie na radiach ręcznych. Pomysł nie jest nowy, pochodzi bowiem z międzynarodowych obozów YOTA, a przywiozły go stamtąd nasze młode klubowiczki – Magda SQ3TGZ i Kasia SQ3TKA.

W zawodach wzięli udział wszyscy posiadacze ręczniaków. Zabawa była przednia i spodobała się do tego stopnia, że postanowiliśmy rozgrywać takie zawody nie tylko podczas naszych klubowych zlotów, ale regularnie przez cały rok, w turach miesięcznych. Ponieważ patronat nad zawodami objął Starosta Ostrowski, będą to „Zawody o Puchar Powiatu Ostrowskiego”.

Zawody będą się odbywały w każdą przedostatnią sobotę miesiąca, od godziny 17:00 do 17:15 czasu lokalnego. Kolejna tura już 24 października.

Start w zawodach daje doświadczenie w przypadku pojawienia się sytuacji nadzwyczajnych, w ramach Amatorskich Sieci Kryzysowych.

Regulamin zawodów można znaleźć pod tym linkiem.

Na potrzeby spotkań terenowych lub szkolenia młodzieży, wystarczy uproszczony regulamin zawodów „podwórkowych” UKF na radiach ręcznych. Zachęcamy do modyfikacji tego regulaminu w ramach aktualnych potrzeb i preferencji organizatorów. Prosimy tez o wszelkie uwagi jakie mogą się nasunąć podczas przygotowań i startów w takich zawodach.

Info: Jarek SP3AYA/pzk.org.pl

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *